צרו קשר
ּ

גדרות אלומיניום בבאר שבע

מחפשים גדר איכותית, בטיחותית, עמידה לבית שלכם? חשוב לכם שהיא גם תהיה מותאמת לשער, לעיצוב של החצר ולקו העיצוב הכללי של הבית?

חברת אלדד שערים מייצר. ומתקינה שערים, גדרות ופרגולות מאלומיניום, בעזרת מיומנות ומקצועיות ואהבה רבה לתחום, וכעת מעמידה לרשותכם גם גדרות אלומיניום בבאר שבע!

גדרות אלומיניום בבאר שבע – בחירה עיצובית מנצחת

האלומיניום הוא חומר גמיש ונוח. הוא קל משקל וגמיש וככזה, אפשר לעצב אותו במגוון דרכים, לבחור לו צבע או אפילו מרקם, שיראה כמו עץ טבעי. אז רגע לפני שנדבר על העיצוב, נזכיר בקצרה את היתרונות הנוספים שתקבלו כשתבחרו בגדר אלומיניום לחצר או לגינה שלכם.

 

הקלות והגמישות של החומר, הופכת את הייצור וההתקנה של גדר האלומיניום לקלה וקצרה יותר. בהתאמה, גם העלויות של גדר כזו – יהיו נמוכות יותר. גם לטווח הארוך גדר האלומיניום תחסוך לכם בעלויות באופן משמעותי, מכיוון שהיא כמעט ואינה זקוקה לתחזוקה. היא אינה נפגעת ממזג אויר חם, או קר, אינה נפגעת מלחות או רטיבות ועומדת על תילה ומגנה על הבית למשך שנים. והעיצוב – ובכן, זהו הדובדבן שבקצפת. המגוון העצום, מאפשר לכם להתאים את הגדר לכל סגנון עיצובי שתבחרו, כמובן שאפשר לייצר מראש את השער התואם לגדר – עם חברת אלדד שערים.

 

כדי להבטיח תפעול חלק והתאמה מדויקת של גדרות אלומיניום בבאר שבע לבית פרטי, נבצע בדיקה של תשתית השטח ונתאים את תכנון הגדר לצרכים הייחודיים שלכם ושל המרחב. הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם שלב אחר שלב בתהליך ויציג בפניכם את כל היתרונות והחסרונות שעלולים להשפיע על המוצר הסופי. הקו שמנחה אותנו הוא שביעות הרצון שלכם, לכן נדאג שכל הפרטים נלקחים בחשבון. לדוגמה: שהדגם שתבחרו יאפשר מעבר של אוויר כדי שיהיה נעים לשבת בגינה, אך מבלי שזה יפגע ביצירת מרחב פרטי שמנותק מכל מה שקורה בחוץ.

גדרות אלומיניום בבאר שבע –גדרות אלומיניום מעוצבות

גדרות אלומיניום מעוצבות נוצרו כדי לתת מגוון אפשרויות לעיצוב. גם אדריכלים ומעצבי פנים, הבינו את ההשפעה הגדולה של גדר אלומיניום על עיצוב הבית הפרטי, וגם אנחנו, בחברת אלדד שערים, מבינים, שגדר אלומיניום יכולה להיות גם מעוצבת ויפה וגם לתת את כל הפונקציונליות הדרושה עם בחירת גדר לבית.

את התכנון לקראת התקנת גדרות אלומיניום בדרום נעשה בהתאמה ליתר המרכיבים שנמצאים בסביבה. העיקרי מבניהם הוא ללא ספק שער הכניסה. פעמים רבות שער כניסה יהיה מחובר לגדר וממנו הגדר תתחיל את מסלול הקפת שטח הבית. שער החניה, נמצא גם הוא בצד הקדמי של הבית ולרוב יהווה את נקודת הסיום של הגדר. שני השערים נמצאים בקדמת החצר ומשפיעים על המראה של חזית הבית. יחד עם גדר מתאימה מבית אלדד שערים, ניתן יהיה ליצור את העיצוב המתאים ביותר עבורכם

.

התקנת גדרות אלומיניום בדרום בצורה מקצועית

התקנה נכונה של תשתית לגדרות אלומיניום בדרום, היא חשובה ביותר וחוסכת מכם מפח נפש לשנים ארוכות קדימה – התקנה שגויה של גדר, תיצור עיקומים או שברים בגדר ותיאלצו במקרה כזה, לקרא שוב למתקינים כדי לתקן את הבעיה, מה שיצור עבורכם הוצאות נוספות לא רצויות ושאפשר למנוע – באמצעות עבודת התקנה מקצועית ואיכותית.

גם כדי לקבוע את מחיר גדר האלומיניום באופן מדויק, חשוב להכיר את כל חלקיו של תהליך התכנון , הייצור וההתקנה בבית שלכם. ולמרות כל אלה, בהשוואה לגדרות מסוגים אחרים, עדיין אין ספק, שגדר אלומיניום מציעה את העלויות המשתלמות ביותר בתמורה לאיכויות הרבות שהיא מציעה. מתכות אחרות המקובלות לייצור גדר לגינה, יצריכו עיבוד מורכב ותחזוקה שוטפת, שבתוצאה שלהן תבוא לידי ביטוי במחיר.

מכל נקודת מבט אפשרית – גדר אלומיניום תמיד תספק לכם את התמורה המשתלמת ביותר עבור המחיר הנמוך יותר מחומרים אחרים לייצור גדרות. הגדר יכולה להיות אטומה, עם רווחים וגם בשילוב של חומרי גלם נוספים כמו עץ וזכוכית שקופה, אטומה או חלבית. השילוב עם החומרים הנוספים יכול לתת לגדר אלומיניום מראה יוקרתי ומודרני, מבלי לוותר על תפקיד הגדר כמגן חזק ועמיד. את האלומיניום ניתן לצבוע בגוונים שונים וכך להתאים אותה בצורה מרבית לסגנון העיצוב הכללי והצבעים השולטים בחזית הבית.

 

גדר אלומיניום – מתאימה לכם מכל הבחינות

מבין האפשרויות הרבות לעיצוב, תכנון והתקנת הגדר, תוכלו להיעזר באנשי המקצוע של חברת אלדד שערים, ולבחור את האפשרות המתאימה ביותר לצרכים שלכם, לעיצוב של הבית ולהתאים את גדר האלומיניום לשער – שגם אותו נשמח לעזור לכם לעצב ולהתקין.

האלומיניום הפך להיות חומר הגלם הנפוץ ביותר לייצור מוצרים רבים. ביניהם אנו פוגשים את האלומיניום כחומר הנפוץ ביותר לייצור גדרות ושערים. הסיבה שגדרות האלומיניום מחליפות את גדרות העץ והברזל, שהיו בשימוש נרחב עד לא מזמן, היא היתרונות הרבים של האלומיניום, ההופכים את גדרות האלומיניום לבחירה ההגיונית ביותר עבור הבית שלכם. עם חברת אלדד שערים, גם התוצאה הסופית תהיה גדרות אלומיניום איכותיות, עמידות ומעוצבות בהתאמה אישית.

 

גדרות אלומיניום בירושלים- הבחירה הבטוחה

אז למה בעצם גדר אלומיניום נחשבת לכל כך מיוחדת? ובכן, שפע של סיבת, שפע של יתרונות. אלומיניום מספק כל מה שצריך כדי לייצר את הגדר המושלמת:

 

  • בגלל הביטחון שלכם – גדר אלומיניום איכותית, משמעה ביטחון בבית. ביטחון לרכוש, ביטחון למשפחה. גדר האלומיניום היא חזקה ועמידה, קשה מאוד לפגוע בה או להרוס אותה – במתכוון, או בטעות, או בשל בלאי. בעמידותה והחוזק שלה – היא שומרת על הבית שלכם וזו הרי כל המטרה שלה מלכתחילה.
  • בגלל המחירים הנוחים – גדר אלומיניום יכולה לחסוך בעלויות בצורה משמעותית, כי היא קלה וגמישה – קל לייצר ולהתקין אותה, כי היא עמידה בפני מזג האוויר בצורה כמעט מוחלטת – ולא צריך להשקיע בתחזוקה, כי הצביעה הייחודית של האלומיניום שומרת על צבע יפה לאורך זמן ואין צורך בחידוש תקופתי של הצבע. כל אלה, מוזילים את העלויות של גדר האלומיניום – בטווח הקצר ובטווח הקרוב.
  • בגלל היופי – גדר אלומיניום יכולה להגיע במגוון עצום של עיצובים – דגמים שונים, צורות שונות ופיתוחים, שילובים של חומרים נוספים והתאמות לעיצוב של הבית, וגם צבעים שונים. תוכלו להתאים את גדר האלומיניום בכל צורה שתבחרו – לעיצוב הכללי של הבית, של החצר ושל השער – גם אותו תוכלו להזמין מחברת אלדד שערים.
  • בגלל הנוחות והפרקטיות – גדרות אלומיניום בירושלים כמעט שאינן זקוקות כלל לתחזוקה. האלומיניום הוא חומר שאינו רגיש ללחות, אינו נרקב, אינו מחליד ואף אינו מתחמם בשמש. התקנה של גדר אלומיניום, תיתן לכם שקט ושלווה למשך שנים.

 

גדרות אלומיניום בירושלים –הדרך המושלמת להגן על הבית שלכם

התקנה של גדר ושער אלומיניום מוצלחת ואיכותית – עם חברה שיש לה ניסיון של שנים בעבודות אלומיניום, אהבה גדולה לתחום, מיומנות מקצועית ושנים רבות של ניסיון, מלוות בהצלחה ובלקוחות מרוצים.

בשנים האחרונות גדרות אלומיניום זולות הפכו למוצר מבוקש. המראה המעוצב שהן מעניקות לשטח ההיקפי של הבית הוא יתרון בולט ואחת הסיבות לביקוש הגובר, אך בנוסף למראה המרשים גדר אלומיניום תספק לכם גם שקט נפשי וביטחון, כמונעת כניסה של גורמים בלתי רצויים אל שטח הבית. חברת אלדד שערים מספקת גדרות אלומיניום במחירים זולים, במגוון עיצובים ועם כל היתרונות שביצירת גדר מאלומיניום.

 

גדרות אלומיניום זולות – התאמה מדויקת לביתכם ולתקציב

הדבר הראשון שנעשה כדי להתאים את הגדר בצורה מדויקת לבית שלכם, יהיה בדיקה של תשתית השטח והתאמת תכנון הגדר לצרכים הייחודיים במקום. לדוגמה: תרצו שהדגם שתבחרו יאפשר מעבר של אוויר, כדי שיהיה נעים לשבת מתחת לפרגולה, ויחד עם זאת – שיצור מרחב נפרד משאר חלקי הגינה.

מגוון הדגמים והסגנונות וקלות ההרכבה הופכים את גדרות האלומיניום לבחירה קלה מאוד – בייחוד כשחושבים גם על העלויות הנמוכות שמצטרפות למשוואה. גדרות מאלומיניום זולות יותר מחומרים אחרים כמו פלדה, עץ, או פלסטיק. בנוסף, בזכות עמידותו הגבוהה של האלומיניום לפגעי מזג אוויר קיצוניים, גם בתנאים של גשם ושמש קופחת, תישאר חזקה, יפה ומעוצבת לאורך שנים, כמעט ללא כל צורך בתחזוקה.

לאלומיניום יש גם גמישות עצומה ומגוון גדול של עיצובים שהוא מסוגל ללבוש – הוא יכול להגיע במגוון צבעים ואפילו במרקמים שונים והגדר שלכם תוכל להיראות אפילו כמו גדר מעץ טבעי.

גדרות אלומיניום זולות קיימות היום במגוון עצום של עיצובים שונים. הגדרות מיוצרות בשילובים מדהימים עם חומרים וצבעים שונים – כדי להתאים אותן לאופי הבית ואף להשלים את העיצוב הקיים.

 

אז איך נבחר גדר לגינה?

כאשר תגיעו עם חזון כלשהו, עם עיצוב רצוי, שיתאים לשאר חלקי הבית והחצר, יהיה לנו קל יותר להתאים לכם את הגדר הרצויה. שנות הניסיון הארוכות של חברת אלדד שערים והצוות המקצועי המנוסה והמיומן שלנו, שומר על הפתיחות כדי להתחבר לרעיון שאיתו הגעתם, אך גם משלב כמובן את נושאי הבטיחות, היעילות, התקציב וכו'. חברתנו תעשה את כל מה שצריך בכדי שהגדר שעליה חלמתם – תוכל להפוך למציאות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ