צרו קשר
ּ

גדרות גינה מעוצבות

בשונה מבית משותף, בבית פרטי אנו זקוקים להגנה ובטחון מסביב לנכס היקר. כדי לשמור על הבית הפתרון הטוב ביותר זה להתקין גדרות גינה. עם השנים, בעלי בתים פרטיים ראו לנכון כי מדובר בפריט חיוני וחשוב אבל מה לגבי העיצוב? הלא הדבר הראשון שרואים בכניסה לבית חוץ משערים לבית פרטי זה גדר.

לכן, גם גדרות גינה מעוצבות תורמות לעיצוב החיצוני של הבית ובו בעת שומרות על ביטחונם של בני הבית הגרים בו.

גדרות גינה מעוצבות – זה כל ההבדל

הבנו את החשיבות של גדר מסביב לבית, וכעת נותר לעצב אותה. אבל איך עושים את זה? איך באמת יודעים איזה עיצוב יתאים לנו מבחינת מראה, נוחות , אותנטיות, תחזוקה וערכים נוספים וחשובים.

תחילה, יש לזכור כי מדובר בשמירה ובטחון על המשפחה, אנו נעשה את הכל על מנת לשמור על המשפחה והבית שלנו הוא המקום הבטוח ביותר עבורנו ולכן נגדר אותו בצורה כזו שיביא לנו בטחון אז חשוב לבחור בגדר גינה איכותית ועמידה. שלב הבא זה לבחור עיצוב – אין מה לעשות חיצוניות זה חלק מחיינו והיא באה לידי ביטוי אפילו גם בהתקנת גדרות גינה מעוצבות – כיום, יש מגוון רחב של גדרות אלומיניום המשתלבות יפה ובאופן טבעי עם הסביבה.

שלב ההתקנה

מומלץ לבחור באנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום התקנת גדרות גינה , כך הרבה יותר נכון ובטוח ואם דיברנו על ביטחון אז בעלי המקצוע ידעו בדיוק כיצד להתקין את הגדר כך שתהיה בטוחה- גם שיש ילדים קטנים בבית הגדר לא תהווה סכנה עבורם (כמובן שתמיד חשוב להקפיד ולהיות נוכחים בזמן שהילדים מתרוצצים בגינה בלי קשר לגדר כזו או אחרת)

גדרות שמשאירות אותך בטוח לאורך זמן

חומרי הגלם הרבים מהם מייצרים גדרות יכולים להיות: בטון, עץ, ברזל, אבל חומר הגלם המוביל בתעשיית הגדרות הוא אלומיניום : יתרונות רבים יש לאלומיניום: קל , גמיש, איכותי, עמיד, אין צורך בתחזוקה וניתן לשלב אותו עם יתר חומרי הגלם.

חברת אלדד שערים מתקינה גדרות גינה מעוצבות המשולבות אלומיניום וזכוכית, אלומיניום בלבד- כל לקוח מקבל ייעוץ והדרכה בנוגע לבחירת הגדר הרצויה. צוות עובדים מקצועיים בעלי ניסיון מעל 12 שנה יסייעו במתן פתרונות גם במקרים מורכבים יותר. (מקום צר, קטן, רחב מידי) לכל אחד ימצא הפתרון.

 

למידע, פרטים וייעוץ ניתן ליצור קשר ולקבל את כל התשובות.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ