צרו קשר
ּ

יתרונות השערים מאלומיניום

כיום, שערים חשמליים אוטומטיים עושים את פתיחת וסגירת שער החניה למשימה פשוטה ובטוחה מאוד. השער החשמלי בעל מנוע קטן ועצמתי, הפותח את השערים בצורה חלקה, וסוגר בצורה הרמטית את סביבת הבית. רכישת שער אלומיניום היא רכישה עצמאית וייחודית לכל בית ובית, ולכן אפשרויות העיצוב של השערים היא כמעט אין-סופית, ויכולה להגיע לרמות התאמה אישית גבוה. חשוב לבחור בשערים הנבנים באיכות אשר ניתן להציג אותם בגאווה לבאי ביתכם.

מומלץ לערוך סקר שוק אודות שערים, ולראות כמה שיותר דוגמאות באתרי אינטרנט שונים או בשכונות חדשות בהם יש בנייה חדשה, ולדלות כמה שיותר פרטים ורעיונות לעיצוב השער החשמלי. חשוב גם להתייעץ עם כמה שיותר חברים ומכרים אשר גם הם בנו בית או חידשו אותו עם שער חשמלי. שערים איכותיים צריכים למצוא חן בעינכם מבחינת המראה החיצוני והעיצוב אך גם לדאוג לצרכיכם הבטיחותיים ולשמור על הכניסה לבית בצורה אופטימלית, כמו כן חשוב שיהיו עמידים לאורך זמן.

מה עדיף? שער מאלומניום, מעץ או ברזל?

חשוב להבין את ההבדלים בין השערים והיתרונות והחסרונות של כל חומר: עץ, אלומיניום וברזל. יש להכיר בכמה שיותר סוגים של שערים על מנת לדעת כיצד לבצע את המלאכה בכל סוגי החומרים הללו מבלי להיות מופתעים לאחר הרכישה. ככל שתתעמקו ביותר באיזה שער יותר מתאים לביתכם כך תוכלו להיות מוכנים בצורה טובה יותר ליום שאחרי התקנת השער בביתכם.

שערים מאלומיניום הם המומלצים ביותר בתחום השערים החשמליים. האלומיניום הוא חומר קל ואיכותי מבין החומרים. אם אתם מחפשים שער זול אז תפנו לשער עץ אך הוא יתבלה ויינזק לאחר חודשים ספורים, ואינו מומלץ במקומות בהם יש שמש ישיר או גשם. בנוסף, אפשרויות העיצוב של שער מעץ הם פחותות יותר. לעומת זאת, שערים ממתכת איכותיים יותר, ובעל אפשרויות התאמה אישית גבוה יותר. השערים ממתכת אמנם יקרים יותר, אבל מומלצים מאוד עקב עמידותם והיוקרה שהם משדרים. שערי מתכת מתחלקים לשערי ברזל ואלומיניום- אלומיניום הוא קל ולכן כל מנגנון הפתיחה והסגירה האוטומטיים (החשמליים) שלו יהיו יעילים ותר. לעומת זאת, שער מברזל יהי כבד יותר ויידרש הנעה מאסיבית ועוצמה גדולה לפתיחתו וסגירתו.

השערים המומלצים ביותר הם שערי אלומיניום. המראה שלהם חדש ומיוחד, והם חסינים מפני חלודה גם בחורף. האלומיניום היא מתכת אל חלד המשמשת בדיוק למטרה זו.

לסיכום, השערים המותקנים בכניסה לבתיכם ישמשו בעתיד כמוצר עיצובי מספר אחד לבית, ולכן חשוב להציג לעצמכם כמה שיותר פרטים בשלב הראשון על מנת לגבש כמה שיותר רעיונות עיצוביים על שערים מאלומיניום ברזל או עץ.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ