צרו קשר
ּ

מעקות אלומיניום

בטיחות המשפחה היא החשובה לנו מכל, לכן אנו רוצים לשמור עליה. הידעתם? שרוב התאונות שקורות למשפחה או לכל מישהו שהוא קרוב אלינו מתרחשות בבית ובעיקר כתוצאה מנפילות אם מדובר על בית עם מדרגות גם מפנים וגם מבחוץ ולכן הפתרון היעיל ביותר זה להציב מעקות אלומיניום אשר ישפרו את הבטיחות ויעזרו לנו לשמור על המשפחה שלנו.

למנוע את הנפילה הבאה

מעקות משמשים אותנו מאז ועד היום ובכל זאת מה השתנה? הטכנולוגיה וקצב החיים . ואנו צריכים להיות ערוכים ומוכנים לכך ולדעת כיצד לפעול בנושא. אם בעבר מעקות הבטון או הברזל היו "החידוש" הגדול הרי שהיום המצב שונה ויש אלטרנטיבה אחרת והיא התקנת מעקות אלומיניום. למה דווקא אלומיניום? אחד מחומרי הגלם המובילים ביותר בעבודות שיפוץ, תחזוקה ובינוי זה האלומיניום . מדובר על חומר שהוא נוח לעבודה אם מדובר על שטח קטן מידי, גדול מידי פינתי שפיצי ועוד ניתן לעצב את האלומיניום ולהתקין מעקות אלומיניום שיענו על הצורך החשוב הזה.

ואיך זה יראה? ובכן אלומיניום אפשר לעצב אותו בכל מיני עיצובים אפשריים והוא נשאר יפה ומעוצב ובעל עוצמה .

היופי שבאלומיניום הוא שאתם מחליטים איך זה יראה , ובאיזו דוגמא – מה שלא ניתן למצוא במעקות בטון או ברזל אין בהם גמישות ומה שאתם רואים זה מה שיש.

לכן הרבה אנשים שמשפצים וקבלנים פרטיים בעצמם מעדיפים להשתמש במעקות אלומיניום גם מחוץ למבנה וגם בתוך המבנה. זה יוצר אלמנט מעוצב ולא יקר.

אין מחסום אבל יש הגנה

כאשר אומרים מעקה אנו יכולים לדמיין סוג של חומה מול העיניים שלא רואים מבעדה דבר וחצי דבר, אבל כמו שהוזכר המגמה השתנתה ומעקות האלומיניום הפכו להגנה שאפשר לראות דרכה יש זרימה של אוויר, יש בטיחות ומה צריך יותר מזה? מעקות האלומיניום פותרים לנו את בעיית הבטיחות ויחד עם זאת הם משאירים לנו את הבית מעוצב מבלי לפגוע בעיצוב הכללי שלו.

מעקה האלומיניום הינו בטיחותי וחזק ועמיד לאורך שנים.

אנו בחברת אלדד שערים מעצבים ומתקינים מעקות אלומיניום בשיטות טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לכם ולמשפחה היקרה שלכם להרגיש הכי בטוחים שאפשר. צוות החברה פועל למעלה מ 12 שנה ומנוסה בתחום האלומיניום ,

 

להזמנות וקבלת הצעת מחיר חייגו – 052-3332206

או באמצעות טופס צור קשר באתר

 

כי על מעקה אלומיניום "בטוח יותר להישען"…

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ