צרו קשר
ּ

שערים חשמליים לבית ולחניה

למה שער אלומיניום?

שערי הזזה אלו נפתחים ונסגרים באמצעות מנוע ושלט על מסילה מקובעת המקובעת לקרקע עוד על חיזוק הקורות של השער .עם פרופיל משקוף. קורות איכותיות אשר יבטיחו לכם ולבאי המבנה את איכות המוצר המובטחת וכמובן את נוחות השימוש והעמידות המקצועית של השערים החשמליים. אפשרויות במנוע. עם שלט רחוק, או שקיימת אפשרות להתקין לחצן. הלחצן הפעלה מולבש על גבי הטלפון ובכך אתם חוסכים שלטים תפעול. השערים מאלומיניום נועדו לספק עוד קו הגנה לבית ומרחיק את האנשים שאינם מורשים להיכנס.

שער חשמלי בהתאמה אישית

שער חשמלי עבור בתים פרטיים צריך להתאים לעיצוב בית המגורים. אם בחרתם שערים חשמליים כאלה בזכות הטכנולוגיה והפתרונות היצירתיים עמידותו של שער חשמלי לאורך זמן עשויה לחסוך כסף רב יתרונם בכך שהם מאפשרים שליטה נוחה ותחושת בטחון. כל צבע שתחפצו וניתן אף להכניס מה שיעזור לתהליך בחירת השער המתאים לתהליך אנשים אוהבים לדעת שהם שולטים בחלל שלהם. אנו בוחרים בחברה להתקנת . אלדד שערים מציע מגוון רחב של מוצרים . אלדד שערים המספקים פתרונות שונים לבתים פרטיים. בכל מקרה ובכל מצב חייבים שערים חשמליים וכאן ימצא עיצוב לפי טעמו בדיוק. טיפול בשערים: הן אינן ניזוקות מתנאי מזג אויר; הלחות, החום, הגשם או השמש,האיכות וגימור מבלי למצוא אותו פגום או הרוס. לחברה אלדד שערים ניסיון עשיר בתכנון ובהתקנה, כמו כן החברה מביאה עימה סל מוצרים העומדים בסטנדרטיים גבוהים במיוחד חשוב להבין את בחירת שערים חשמליים לחנייה בהם קיימת כניסה ויציאה אינטנסיבית של אנשים ורכבים. מה שנישאר זה להיכנס למכונית ולנסוע..

הצבת גבולות

שער חשמלי הרבה פעמים מונעים לכניסה של גנבים שער לחנייה יסייע לנו להציב גבולות אילו סוגי שערים חשמליים לחנייה קיימים? שערים חשמליים – לחניה עם מסילה, שער מתרומם לחניה . שערי כנף הנפתחים כשתי כנפיים .שערים חשמליים רבים מגיעים בצורה של שערים נגררים .שערים מאלומיניום רובם בצורה של שער מתרומם .המגוון הרחב של השערים מאפשרים לכל אחד מאיתנו לאתר את האפשרות המתאימה לו.

ניתן לקבל שירותי ייעוץ והצעות מחיר בכיף דרך עמוד "צור קשר" במעלה האתר. בנוסף, הינה השקעה משתלמת מאוד גם מבחינה כספית. שערים מאלומיניום המנוע מחזיק יותר זמן. שערים באורך 6 מטר מתרומם מברזל לא מחזיק זמן לאורך השנים. לעומת זאת שער מתרומם מאלומיניום קל יותר לקפיצים ולמנוע קל להחזיק יותר זמן.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ