צרו קשר
ּ

שער חשמלי עם מנגנון פתיחה ייחודי

ההשקעה על עיצוב ותכנון הבית היא הוצאה לא פשוטה, יש המון משאבים והוצאות שצריך לקחת בחשבון. השקעתם על תכולת הבית, העיצוב הגינה או המרפסת בקומה העליונה אל מה לגבי שערים חשמליים? הרי זה הדבר הראשון שרואים בחזית הבית. כניסה בלא ידיעתכם לשטח הפרטי שלכם יכולה להיות לא נעימה ואפילו די מלחיצה. אז זה בסדר שעיצוב הבית לטעמכם והכל מונח בדיוק היכן שרק רציתם אבל גם שער שעל פניו נראה ברור מאליו יש לקחת בחשבון ולהפעיל שיקול דעת נכון כדי שיפיק את המקסימום וישמור על הבית ויציב גבולות ברורים.

הכל טוב ויפה והשער נבחר אבל האם שאלתם את עצמכם איך הוא ייפתח? למעלה או לצדדים האם השער החשמלי לבית הפרטי שלכם יהיה תלוי או מונח על מסילות? כיום יש המון סוגי של שערים חשמליים לבית פרטי וחשוב לבדוק לפני הקניה איזה מנגנון פתיחה יתאים לכם. אם המקום לא מספיק גדול ואין אפשרות להתקין מנגנון שיפתח את השער לצדדים אז האפשרות שיכולה להיות היא שער צף , ואם בכל זאת רוצים שער אלומיניום מעוצב עם זכוכית או כל אלמנט כזה או אחר יש להתאים מנגנון מיוחד. לכן שערים חשמליים מומלץ לבחור ע"י בעל מקצוע מומחה ומוסמך.

שער חשמלי עם תו תקן

רכישה חכמה של שערים חשמליים לבית פרטי נמדדת ע"י תו תקן ראוי . חשוב לבדוק אם השער החשמלי כאשר הוא נפתח יש לו מנגנון שיוכל לעצור ברגע שמישהו מתקרב כדי למנוע את המשך פעילות השער, לשאול ולברר עם אותו מתקין על מה יש אחראיות, האם השער זקוק לתפעול כזה או אחר? . שער חשמלי יכול גם להתקלקל וזה קורה ולכן חייבת להיות אופציה של פתיחה ידנית, וודאו שיש את הפתיחה הזו כדי שלא תתקעו.
כל הפרטים האלו הוא חשובים על מנת לשמור על ביטחונכם ועל השקט הנפשי שאתם זקוקים לו.

אנו בחברת אלדד שערים מתקינים שערים חשמליים לבית פרטי, וילות בטכנולוגיה מתקדמת עם מנגנוני פתיחה עמידים וחזקים לאורך זמן, צוות החברה מקצועי ופועל במסירות ובמקצועית . לכל שאלה , בקשה בנושא שערים חשמליים אנו כאן לרשותכם.

להזמנות וקבלת הצעת מחיר חייגו – 052-3332206

או באמצעות טופס צור קשר באתר

 

כי שער אלומיניום "נפתח יפה יותר"…

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ