צרו קשר
ּ

תיקון שערים חשמליים

הבית הוא הדבר הראשון שרואים כשמסתכלים על חזית הבית. בעצם, כל כניסת החצר והשערים התוחמים אותה מבטאים את אופי הבית עוד בטרם נכנסים לתוך הבית. העיצוב והמראה של שער הכניסה ושער החניה לבית יש משקל רב לאופי הבית ולרמת הגימור מחוץ לבית ובתוך הבית. ברוב המקרים, את השערים החשמליים והגדרות מאלומיניום מזמינים בשלב הסופי של בניית הבית, בשלב הגמר. אלדד שערים מתאימים לכם את השערים לעיצוב הבית תוך התחשבות בתקציב העומד ברשותכם, ללא התפשרות על ההתקנה ואיכות החומרים. העיצוב יכול לכלול שערים חשמליים הכוללים מגוון חומרים, אפילו זכוכית. ההתאמה של הזכוכית והשילוב שלו בשערים החשמליים יכולים לבוא לידי ביטוי בכל אופציה אפשרית המתאימה לעיצוב הבית ולרצון הלקוח. בחירת הצבעים גם היא פקטור חשוב מאוד, ולכן חשובה התאמת הצבעים של השער החשמלי לגוון הבית.

השערים החשמליים שלנו עמידים לאורך שנים ונבנים מאלומיניום הצבוע בטכנולוגיה מתקדמת, כך שלא תצטרכו לדאוג מצביעה מחדש בעתיד או משינויים עקב מזג האוויר. בנוסף לשערים החשמליים האיכותיים ב"אלדד שערים" תיהנו מניסיון עשיר ומשירות אדיב ומהיר בבניית השער החשמלי המושלם לבית שלכם.

שערים חשמליים לבתים פרטיים מספקים הגנה ושקט נפשי לבעלי הבית, עם השנים הפכו השערים החשמליים למוצר שכיח בקרב בעלי בתים פרטיים ומספקים פתרון מהיר, יעיל וקל לשמירה על הנכס היקר. אך עם הזמן יכולות להיגרם תקלות לשער החשמלי ויכולות להיות סיבות רבות לכך.

השער החשמלי נתקע? – הסיבות העיקריות

זה יכול לקרות לכל אחד, בכל מצב ובלי התראה מוקדמת. השער נתקע לא עולה ולא יורד, כך גם השלט לשער אינו מגיב. למה זה קורה ואיך אפשר לתקן זאת.

  • פגיעה פיזית בשער החשמלי – שבריר שנייה של חוסר תשומת לב יכול לגרום לתקלה בשער החשמלי, מספיק שהרכב פוגע בלי כוונה בשער הוא עלול לגרום נזק למנוע החשמלי ולהוציא אותו מכלל שימוש . חשוב מאד לשים לב אך במידה וזה כבר קרה חשוב לפנות לחברה מקצועית בתחום תיקון שערים חשמליים כדי שתבדוק לעומק את התקלה.
  • לוח הבקרה אינו תקין – מאחר והשער החשמלי נמצא בחוץ והוא סופג חום, לחות , לכלוך ועוד יכולה להיווצר תקלה בלוח הבקרה שהוא בעצם מספק את הפקודות למנוע השער. ברגע שיש תקלה בלוח הבקרה, המנוע לא מקבל פקודות ולא יכול לעבוד כמו שצריך. דבר נוסף יכול לקרות בלוח הבקרה וזה קצר חשמלי, חוט שהתנתק. לכן יש לבדוק היטב את מקור התקלה ולבצע תיקון שערים חשמליים רק ע"י מומחים בתחום.
  • מנוע לא מתאים לשער – גם זו יכולה להיות סיבה העלולה לחבל בתפקודו של השער החשמלי. במידה והותקן בשער החשמלי מנוע שלא מתאים למידות, לדגם , בעל עוצמה חלשה. דבר זה עלול להזיק לשער. ולכן מומלץ לבחור בחברה המתמחה בתחום תיקון שערים חשמליים מקצועית ובעלת ידע רחב בכל תחום השערים. כך תהיו סמוכים ובטוחים כי העבודה מתבצעת במומחיות יתרה.

שערים שעובדים

תקלות נפוצות יש לשערים החשמליים, זה קורה. אבל ברגע שזה קורה תוכלו להיות שקטים ובטוחים שחברת אלדד שערים תדאג לתקן את התקלה. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת וצוות מומחים בתחום תיקון שערים חשמליים זו המומחיות של בית העסק. אנשי המקצוע יזהו את מקור התקלה, יערכו בדיקה ולבסוף יבצעו תיקון מקצועי שעובד.

 

למידע ופרטים נוספים הנכם מוזמנים ליצור קשר ונציג שירות יחזור אליכם בהקדם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ